Льотна академія Національного авіаційного університету

Наш науково-навчально-виробничий комплекс з 1951 року готує авіаторів. Навчання тут пройшли понад 118 тисяч фахівців з 81 країни світу.

Академія здійснює цикл повної підготовки: має два факультети, військову кафедру, магістратуру, аспірантуру та дві спеціалізовані Вчені ради із захисту дисертацій.

Два навчальні аеродроми, навчальні літаки, тренажерні комплекси, авіаційно-технічна база, яка сертифікована відповідно до вимог Євростандарту, дозволяють на власній базі проводити, як теоретичне навчання, так і якісну практичну підготовку курсантів.

У світі сучасної авіації знайти собі професію за здібностями може кожен. Ми готуємо справжніх ПРОФЕСІОНАЛІВ!

Рекомендації Уповноваженого із захисту державної мови щодо норм Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» та Кодексу України про адміністративні правопорушення, які стосуються обов’язкового застосування державної мови у діяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій державної і комунальної форм власності.

Ознайомитись з документом можна тут.

1 серпня 2022 року, почалася реєстрація електронних кабінетів для вступників у магістратуру на основі дипломів бакалавра, спеціаліста, магістра.

Детальніше...

27 липня 2022 року відбулася робоча зустріч проєктної групи із фахівцями Центру забезпечення якості вищої освіти в ЛА НАУ щодо обговорення процесу підготовки до акредитації ОНП "Професійна педагогіка".

Детальніше...

29 липня 2022 року, розпочався прийом заяв для здобуття вищої освіти від випускників 11-х класів (на основі повної загальної середньої освіти).

Детальніше...

Після підступного ракетного нападу на інфраструктурний об’єкт Льотної академії НАУ з робочим візитом до м.Кропивницький завітали ректор Національного авіаційного університету Максим Луцький та проректор Національного авіаційного університету Олексій Михальченко. Після зустрічі з в.о. начальника академії Володимиром Максимовим та обстеження території, що постраждала від вибуху, вони взяли участь у двох оперативних нарадах, де обговорювалися перспективи розвитку академії.

Зокрема, під час першої наради за участі Максима Луцького, Олексія Михальченка та Володимира Максимова з головою обласної військової адміністрації Андрієм Райковичем були обговорені основні напрямки розвитку академії та визначені першочергові заходи, які будуть реалізовані найближчим часом.

Друга нарада за участі голови обласної ради Сергія Шульги, керівництва НАУ та Льотної академії НАУ стосувалася перспектив відновлення інфраструктури академії та співпраці обласної влади з керівництвом Національного авіаційного університету задля розвитку потужного авіаційного закладу вищої освіти і області – Льотної академії НАУ.

Вчора, посеред робочого дня рашистські вороги завдали підступного удару по ангару цивільного закладу освіти – Льотної академії Національного авіаційного університету. Сьогодні я хочу подякувати всім, хто оперативно подав нам руку допомоги у цей непростий момент: рятувальники, медики, поліцейські, представники місцевої влади.

Також висловлюю щиру вдячність працівникам служби аварійно-рятувального та протипожежного забезпечення академії за оперативне реагування. Вже за кілька хвилин після вибуху спеціальні автомобілі академії розпочали гасіння пожежі.

Велика подяка всім, хто дзвонив, писав, приїздив і продовжує надсилати повідомлення із словами підтримки та співчуття. Єдність і взаємопідтримка робить нас непереможними! Єдність та жага Перемоги надає нам сил для продовження діяльності з підготовки висококваліфікованих фахівців цивільної авіації!

Хочу висловити найщиріші співчуття нашим колегам – авіаторам, колективу МААК «УРГА», які теж зазнали варварського ракетного обстрілу території. Світла пам’ять загиблим! Найшвидшого одужання пораненим!

Слава Україні!

В.о. начальника академії
Володимир МАКСИМОВ

Для вступу за освітнім ступенем «бакалавр» подача електронних заяв відбувається через особистий електронний кабінет вступника на базі свідоцтва про ПЗСО (11 класів) та триває:

Детальніше...