Льотна академія Національного авіаційного університету

Наш науково-навчально-виробничий комплекс з 1951 року готує авіаторів. Навчання тут пройшли понад 118 тисяч фахівців з 81 країни світу.

Академія здійснює цикл повної підготовки: має два факультети, військову кафедру, магістратуру, аспірантуру та дві спеціалізовані Вчені ради із захисту дисертацій.

Два навчальні аеродроми, навчальні літаки, тренажерні комплекси, авіаційно-технічна база, яка сертифікована відповідно до вимог Євростандарту, дозволяють на власній базі проводити, як теоретичне навчання, так і якісну практичну підготовку курсантів.

У світі сучасної авіації знайти собі професію за здібностями може кожен. Ми готуємо справжніх ПРОФЕСІОНАЛІВ!

Державна авіаційна служба України сертифікувала тренажер повітряного судна Ан-26 Льотної академії НАУ відповідно до нових правил, що регламентуються Наказом Державіаслужби України №565 від 20.07.17 «Про затвердження Авіаційних правил України «Технічні вимоги та адміністративні процедури для льотних екіпажів цивільної авіації».

Детальніше...

20 січня 2022 року викладачі кафедри інформаційних технологій к.п.н., доцент Катерина Суркова, к.т.н. Анна Колесник та к.т.н Михайло Сорока взяли участь у пленарному онлайн засіданні ІІІ Міжнародної наукової конференції «Роль науки та освіти в забезпеченні сталого розвитку», організатор Вища технічна школа, м. Катовіце, Польща.

Детальніше...

Курсант першого курсу Владислав Малишко, який мріє стати пілотом уже зарекомендував себе в академії, як талановита та яскрава особистість. Окрім навчання Владислав захоплюється танцями настільки, що в свої 18 років вже є наставником для інших вихованців відомого в нашому краї колективу «В гостях у казки». 

Детальніше...

16 січня 2022 року пішов з життя Шевель Валентин Дмитрович (24.11.1937 - 16.01.2022)

Всю свою трудову діяльність Валентин Дмитрович присвятив підготовці майбутніх фахівців для авіаційної галузі як нашої країни так і інших країн світу. Після закінчення Харківського авіаційного інституту, з 1966 року почав працювати викладачем у Кіровоградській ШВЛП. З січня 1977 року призначений заступником начальника льотно-штурманського училища. У подальшому працював начальником навчальної частини КВЛУГА та ДЛАУ, старшим викладачем та доцентом кафедри авіаційного обладнання. За сумлінну працю мав чисельні галузеві та державні відзнаки та занесений до Книги трудової слави Кіровоградського ЛШУ.

Детальніше...

Початок 2022 року став продуктивним у встановленні партнерських відносин з Технічним університетом Ескішехіру (Туреччина). У січні відбулася онлайн зустріч між делегаціями університету та академії задля укладання договорів про співпрацю.

Детальніше...

Відповідно до розпорядження начальника ЛА НАУ №8 від 10.01.2022 року «Про встановлення розміру граничних витрат на відрядження установам та організації, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів» встановлено нові умови оплати витрат на відрядження.

Детальніше...

В 2021 році було започатковано серію вебінарів «Clarivate науковцям».
В продовження традиції минулого року і так само другого четверга кожного місяця (лише в січні на третьому тижні) о 16:15–17:15 буде проведено вебінари серії «Clarivate науковцям» 2022, де можна буде отримати та шліфувати навички роботи з науковою літературою, ознайомитися з основами наукометрії, впливом відкритого доступу, визначити, як відібрати партнерів для співпраці, гранти для роботи, видання для публікацій, чи можлива безкоштовна публікація, як не потрапити до хижацьких видань, як оформлювати публікації без помилок, як презентувати власні здобутки науковій спільноті, як ефективно використовувати спектр ресурсів Clarivate для наукової роботи та її аналізу.

Детальніше...