Льотна академія Національного авіаційного університету

Наш науково-навчально-виробничий комплекс з 1951 року готує авіаторів. Навчання тут пройшли понад 110 тисяч фахівців з 80 країн світу.

Академія здійснює цикл повної підготовки: має три факультети, військову кафедру, магістратуру, аспірантуру та дві спеціалізовані Вчені ради із захисту дисертацій.

Два навчальні аеродроми; навчальні літаки; тренажерні комплекси; авіаційно-технічна база, яка сертифікована відповідно до вимог Євростандарту, дозволяють на власній базі проводити, як теоретичне навчання, так і якісну практичну підготовку курсантів.

У світі сучасної авіації знайти собі професію за здібностями може кожен. Ми готуємо справжніх ПРОФЕСІОНАЛІВ!

Шістьом кращим молодим викладачам і аспірантам регіону призначили премії та стипендії за досягнення і внесок у вирішення актуальних наукових проблем. Про це повідомила заступник голови Кіровоградської ОДА Світлана Лобанова. Двом науковцям Льотної академії НАУ призначили премію та стипендію від Кіровоградської облдержадміністрації і обласної ради.

Детальніше...

14 квітня на базі кафедри менеджменту та економіки Льотної академії НАУ та за активної співпраці із кафедрою права та правового регулювання авіаційної діяльності ЛА НАУ відбулася ІІ Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція "Економіко-правові дискусії".

Детальніше...

14 квітня 2021 року в Льотній академії Національного авіаційного університету відбулася 41 Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених, курсантів та студентів «Авіація та космонавтика: напрями інноваційного розвитку», присвячена Всесвітньому Дню авіації і космонавтики.

Детальніше...

У зв’язку із необхідністю дотримання карантинних вимог засідання Вченої ради відбувалося в Льотній академії у форматі відеоконференції, 28 членів ради працювали в двох аудиторіях академії одночасно.

Детальніше...

12 квітня за рішенням Міжнародної авіаційної федерації відзначається Всесвітній день авіації і космонавтики та за рішенням 65–ії сесії Генеральної Асамблеї ООН відзначається Міжнародний день польоту людини в космос.

Детальніше...

Візит делегації освітян і науковців на чолі з Міністром освіти і науки України Сергієм Шкарлетом до Республіки Таджикистан проходив з 30 березня до 1 квітня 2021 року. До складу делегації входили представники понад 80 закладів вищої освіти України. Національний авіаційний університет представляли: ректор Максим Луцький, проректори з міжнародного співробітництва і освіти Ірина Зарубінська та з організаційно-правової та безпекової діяльності Сергій Юлдашев, начальник Льотної академії НАУ Олександр Чумак.

Детальніше...