Льотна академія Національного авіаційного університету

Наш науково-навчально-виробничий комплекс з 1951 року готує авіаторів. Навчання тут пройшли понад 110 тисяч фахівців з 80 країн світу.

Академія здійснює цикл повної підготовки: має два факультети, військову кафедру, магістратуру, аспірантуру та дві спеціалізовані Вчені ради із захисту дисертацій.

Два навчальні аеродроми, навчальні літаки, тренажерні комплекси, авіаційно-технічна база, яка сертифікована відповідно до вимог Євростандарту, дозволяють на власній базі проводити, як теоретичне навчання, так і якісну практичну підготовку курсантів.

У світі сучасної авіації знайти собі професію за здібностями може кожен. Ми готуємо справжніх ПРОФЕСІОНАЛІВ!

5 червня 2021 року в Льотній академії  НАУ відбувся випуск слухачів проєкту «Норвегія – Україна». 34-ро олександрійців стали випускниками та отримали відповідні документи. Проєкт «Норвегія – Україна» спрямований на перепідготовку та соціальну адаптацію військовослужбовців. Льотна академія НАУ підтримує та навчає слухачів проєкту. « Наша основна задача, щоб учасники АТО/ООС знайшли свій шлях у житті та суспільстві»,- говорить начальник Льотної академії НАУ Олександр Чумак.

Детальніше...

Начальник ЛА НАУ, доктор юридичних наук Олександр Чумак, викладачі та студенти – правники, які навчаються в льотній академії за спеціальністю правове забезпечення авіаційної діяльності, зустрілися із представником Уповноваженого з дотримання права на інформацію і представництва в Конституційному Суді України Віктором Барвіцьким та представником Уповноваженого Верховної Ради України в південних областях Олександром Остапенком. 

Детальніше...

На базі Льотної академії Національного авіаційного університету в онлайн режимі проведено  вебінар для здобувачів вищої освіти третього освітньо-наукового рівня - майбутніх докторів філософії за спеціальністю 011 - освітні, педагогічні науки, щодо вдосконалення навичок формування наукового апарату у процесі роботи над дослідженням.

Детальніше...

2 червня 2021 року відбулося засідання Вченої ради Льотної академії НАУ на якому розглянули низку актуальних питань:

Детальніше...

8 червня 2021 року в Льотній академії НАУ відбулася звітно – виборна конференція первинної профспілкової організації. Відкрив конференцію голова ППО ЛА НАУ Леонід Кузьменко. Він проінформував, що на конференцію обрано 102 делегата, присутні  на конференції  96, а на обліку в первинній профспілковій організації авіапрацівників ЛА НАУ перебуває загалом 518 членів профспілки. У роботі звітно – виборної конференції  взяли участь: Михайло Козич, голова профспілки авіапрацівників України та начальник ЛА НАУ Олександр Чумак.

Детальніше...

5 червня 2021 року у Льотній академії НАУ відбувся урочистий випуск третьої групи слухачів проєкту «Норвегія-Україна» «Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» і дванадцятої, що випустилася в Льотній академії НАУ у співпраці з Міжнародним фондом соціальної адаптації та Норд університетом (Королівство Норвегія) за період 2014-2021 рр. Учасники АТО/ООС, звільнені військові та члени їхніх родин пройшли професійну перепідготовку на базі Льотної академії Національного авіаційного університету за програмою «Створення стартапу та організація власної справи».

Детальніше...

Традиційно на початку червня Льотна академія НАУ радо вітає із випуском чергову групу учасників «Норвегія-Україна» «Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему». Цього разу урочистості відбулися з нагоди випуску дванадцятої групи, що проходили навчання у Льотній академії НАУ у співпраці з Міжнародним фондом соціальної адаптації та Норд університетом (Королівство Норвегія) за період 2014-2021 рр. 

Детальніше...