Льотна академія Національного авіаційного університету

Наш науково-навчально-виробничий комплекс з 1951 року готує авіаторів. Навчання тут пройшли понад 110 тисяч фахівців з 80 країн світу.

Академія здійснює цикл повної підготовки: має три факультети, військову кафедру, магістратуру, аспірантуру та дві спеціалізовані Вчені ради із захисту дисертацій.

Два навчальні аеродроми; навчальні літаки; тренажерні комплекси; авіаційно-технічна база, яка сертифікована відповідно до вимог Євростандарту, дозволяють на власній базі проводити, як теоретичне навчання, так і якісну практичну підготовку курсантів.

У світі сучасної авіації знайти собі професію за здібностями може кожен. Ми готуємо справжніх ПРОФЕСІОНАЛІВ!

8 та 9 травня Україна разом з мільйонами людей по всьому світу відзначає День пам’яті та примирення і 76 річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У ці травневі дні ми схиляємо голови у скорботі за всіма загиблими у найкривавішій в історії людства війні.Гідно вшановуючи подвиг ветеранів, висловлюємо повагу героям українського народу. Низько вклоняємося кожному із фронтовиків, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного часу та здобув перемогу над нацизмом у Другій світовій війні.
Пам’ятаймо тих, хто боровся за Україну тоді!
Шануймо тих, хто воює за неї сьогодні!
Миру нам усім!

З повагою начальник Льотної академії Національного авіаційного університету Олександр Чумак 

«70 років ми вчимо людей літати!» – так позиціонує себе Льотна академія Національного авіаційного університету. Дійсно - заснований 7 травня 1951 року навчальний заклад, пройшовши гідний шлях розвитку і реформування, вніс значний внесок у підготовку національних та інтернаціональних авіаційних кадрів і продовжує формування висококваліфікованого потенціалу для прогресу світової авіації.

Детальніше...

Літак, який пілоти лагідно називають «Герцогинею» здійнявся в небо, а за його штурвалом курсант 4 курсу Льотної академії Євген Аркуша. Щоправда, поряд з курсантом досвідчені фахівці - інструктор і льотний екзаменатор.

Детальніше...

Щиро вітаю Вас зі святом світлого Воскресіння Христового!

Великдень дарує нам радість, впевненість, укріплює віру та живить душу. Це величне свято наповнює наші серця світлими почуттями надії і любові. Нехай щира любов до ближнього об’єднає всіх вірян та надихає на добрі праведні діла. Нехай Боже благословення буде з Вами повсякчас!

Великодні дні настали –
Люди чисті серцем стали.
Радості, тепла, любові
Хай прибуде в вашім домі!

Добро, мов сонце, землю обіймає.
Гімн перемоги лине із небес:
Радійте днесь! Хай серце вірить й знає –
Христос Воскрес! Воістину воскрес!

З найкращими побажаннями начальник Льотної академії НАУ
Олександр Чумак

28 квітня 2021 року в Кіровоградській обласній державній адміністрації відбулося засідання робочої групи з напрацювання пропозицій щодо розвитку аеропортової інфраструктури у м. Кропивницький.

Детальніше...

У зв’язку із необхідністю дотримання карантинних вимог засідання Вченої ради відбувалося в Льотній академії у форматі відеоконференції, 32 членів ради працювали в двох аудиторіях академії одночасно.

Детальніше...

Захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата наук будуть і надалі відбуватись у спеціалізованих вчених радах Льотної академії НАУ упродовж травня – вересня 2021 року.

Детальніше...