1 серпня 2022 року, почалася реєстрація електронних кабінетів для вступників у магістратуру на основі дипломів бакалавра, спеціаліста, магістра.

Можливість подання заяв на бюджет і контракт буде відкрита з 16 серпня до:

  • 23 серпня – для вступу за результатами індивідуальної усної співбесіди (пільгові категорії);
  • 15 вересня – для вступу за результатами МТНК та фахового іспиту в ЛА НАУ на спеціальність 073 «Менеджмент» або фахового іспиту в ЛА НАУ на спеціальність 272 «Авіаційний транспорт».

Для створення кабінету потрібно зазначити:

  • логін (адреса електронної пошти, до якої ви маєте доступ і яка не заборонена на території України);
  • пароль (придумати самостійно та запам'ятати для подальших входів у кабінет);
  • номер, PIN-код і рік отримання сертифіката МТНК на спеціальність 073 «Менеджмент»;
  • серію та номер диплома, на основі якого ви вступаєте (бакалавра, спеціаліста, магістра). 

Якщо вступник не має сертифіката, то для додаткової ідентифікації потрібно вказати номер (без серії) документа, що посвідчує особу, на який оформлено документ про освіту. 

Докладні інструкції з подання електронних заяв доступні на сайті  в розділі «Інформація для вступника» (текстова інформація  та відео інформація) .

 Звертаємо увагу на основні питання під час реєстрації кабінету:

  1. Реєстрація на МТНК і реєстрація електронного кабінету вступника – це різні процеси. На МТНК вступник реєструється для складання тестування, а електронний кабінет необхідний для подання заяв на вступ;
  2. Логін і пароль від кабінету учасника вступних випробувань на сайті УЦОЯО не можна використовувати як логін і пароль до електронного кабінету вступника – це різні системи;
  3. Фотографії, які завантажуються в кабінет, використовуються закладом освіти для замовлення студентських квитків, тому радимо завантажувати коректні фото (не селфі);
  4. Мотиваційний лист необхідно додавати до кожної заяви під час її подання. Можливість додавання мотиваційних листів у кабінеті буде відкрита під час прийому заяв (16 серпня).