Льотна академія Національного авіаційного університету

Наш науково-навчально-виробничий комплекс з 1951 року готує авіаторів. Навчання тут пройшли понад 118 тисяч фахівців з 81 країни світу.

Академія здійснює цикл повної підготовки: має два факультети, військову кафедру, магістратуру, аспірантуру та дві спеціалізовані Вчені ради із захисту дисертацій.

Два навчальні аеродроми, навчальні літаки, тренажерні комплекси, авіаційно-технічна база, яка сертифікована відповідно до вимог Євростандарту, дозволяють на власній базі проводити, як теоретичне навчання, так і якісну практичну підготовку курсантів.

У світі сучасної авіації знайти собі професію за здібностями може кожен. Ми готуємо справжніх ПРОФЕСІОНАЛІВ!

Національний авіаційний університет (код згідно з ЄДРПОУ 01132330, місце знаходження: 03058, м. Київ, пр. Гузара Любомира, 1) на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2023 року №921 «Про реорганізацію Національного авіаційного університету», наказу Міністерства освіти і науки України від 13 жовтня 2023 року №1249 «Про реорганізацію Національного авіаційного університету» та у відповідності до статті 105 Цивільного кодексу України повідомляє, що строк пред’явлення (заявлення) кредиторами своїх вимог до Національного авіаційного університету становить 2 місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо реорганізації Національного авіаційного університету. Свої вимоги кредитори мають подати до Комісії з реорганізації Національного авіаційного університету за адресою: 03058, м. Київ, пр. Гузара Любомира, 1, каб. 140 (відділ документообігу), 1 корпус.
Вимоги кредиторів розглядаються до 13.12.2023 року.

З нагоди Міжнародного дня цивільної авіації, 7 грудня 2023 року, факультет льотної експлуатації провів творчий конкурс курсантів першого курсу.
Конкурс відбувся з використанням дистанційних технологій, голосування проводилось за гугл формами за участі оргкомітету у складі заступника директора академії з ННМ та ВР Сороки Михайла Юрійовича, заступника декана ФЛЕ з виховної роботи Сагун Єлизавети Сергіївни та представників курсантсько-студентського самоврядування Ковача Кирила та Малишка Владислава.

Детальніше...

Щороку 7 грудня відзначається Міжнародний день цивільної авіації.
Вітаємо з професійним святом усіх фахівців авіації. Завдяки Вашому професіоналізму та наполегливій праці Ви забезпечуєте подальший розвиток авіації, зміцнюєте престиж держави у світі, робите значний внесок у формування і реалізацію державної політики у галузі авіації. У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, миру, наснаги, професійних досягнень та нових звершень!

Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята - Дня місцевого самоврядування.
Щиро дякуємо всім, хто щоденно всі свої зусилля спрямовує на розвиток місцевих громад та допомогу Збройним силам України в боротьбі за вільну державу і щасливе майбутнє.
Тож бажаємо у цей складний час для нашої країни якнайшвидшої перемоги над ворогом, миру, здоров’я, злагоди, незламності духу та єдності на шляху розбудови рідної держави.

7 грудня 2023 року відбулася гостьова лекція в онлайн форматі для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ступеня доктора філософії, спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» в розрізі вивчення освітнього компоненту «Педагогіка вищої школи».

Детальніше...

Кафедра менеджменту авіаційної діяльності факультету авіаційного менеджменту Льотної академії Національного авіаційного університету та кафедра фінансів, банківської справи та страхування економічного факультету Центральноукраїнського національного технічного університету виступили співорганізаторами відкритої лекції «Управління створенням вартості» викладача курсу корпоративних фінансів на програмі МВА Единбурзької бізнес-школи, директора академії Deloitte, засновника і керівника First Kyiv Investment Club Івана Компана.
Підтримку в організації заходу надала декан факультету авіаційного менеджменту Льотної академії Марія Письменна.

Детальніше...

6 грудня в Льотній академії відбувся інформаційно-просвітницький захід до Дня Збройних Сил України.
56 здобувачів вищої освіти факультету льотної експлуатації та факультету авіаційного менеджменту дізналися про історію розбудови українського війська, звитягу сучасних оборонців української землі.

Детальніше...