19 листопада 2022 року виповнюється 75 років з дня народження КОЛІСНІЧЕНКА Станіслава Федоровича, кандидата технічних наук, доцента, доцента кафедри конструкції повітряних суден, авіадвигунів та підтримання льотної придатності.
У 1971 році Станіслав Федорович закінчив Харківський авіаційний інститут за спеціальністю «Літакобудування». З 1971 по 1974 рік працював інженером-конструктором на Улан-Уденському авіаційному заводі.
У 1974-1976 рр. працював викладачем циклової комісії авіаційної техніки в КЛШУ ЦА.
З 1976 по 1979 рік пройшов навчання в очній аспірантурі.
З 1980 року працює в академії на посадах старшого викладача, доцента кафедри льотної експлуатації, декана факультету льотної експлуатації, заступника директора Інституту льотної експлуатації з навчальної та наукової роботи, доцента кафедри механіки та конструкції авіаційної техніки, авіаційної техніки, завідувача кафедри авіаційної техніки.
З липня 2022 року і по теперішній час обіймає посаду доцента кафедри конструкції повітряних суден, авіадвигунів та підтримання льотної придатності.
Високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків, принциповість, чесність принесли Станіславу Федоровичу глибоку шану серед співробітників та здобувачів вищої освіти академії.

Щиро бажаємо Вам, шановний Станіславе Федоровичу, міцного здоров’я, щастя, добробуту і злагоди, родинного затишку, любові та підтримки серед людей, які Вас оточують, а головне – перемоги і миру!

З величезною повагою, колектив
кафедри конструкції повітряних суден,
авіадвигунів та підтримання льотної придатності.