- Майбутні юристи про роль СБУ: погляд студентів
- Міжнародний день пам’яті жертв рабства: погляд майбутніх юристів
- Підсумкова зустріч з працівниками ДРАЦСу: практичне закріплення знань з сімейного права
- Дика природа є невід’ємною частиною нашої планети
- Круглий стіл до річниці окупації АР Крим «Окупація чи «повернення» Криму: розвінчуємо міфи»
4 липня 2025 року в стінах Української державної льотної академії відбулася особлива та зворушлива подія — урочисте вручення дипломів бакалаврам спеціальності 073 "Менеджмент" за такими освітньо-професійними програмами:
- Менеджмент міжнародних авіаційних перевезень
- Менеджмент туристичної індустрії
- Інформаційний та проєктний менеджмент
Цей день — результат багаторічної праці, наполегливого навчання та особистого зростання здобувачів вищої освіти. Наші випускники опанували не лише фахові знання та практичні навички, а й сформували лідерське мислення та готовність до викликів сучасного світу.
Випускники факультету авіаційного менеджменту — це надія й майбутнє авіаційної, туристичної та управлінської галузей. Попереду — професійна реалізація, важливі рішення, нові звершення та розвиток в умовах глобальних змін.
Від усього серця бажаємо вам натхнення, впевненості у власних силах та безмежних можливостей. Нехай ваш професійний шлях буде високим, стрімким і безтурбулентним!
З найкращими побажаннями,
Колектив кафедри
менеджменту авіаційної діяльності
Української державної льотної академії
23-26 червня 2025 року відбувся захист кваліфікаційних бакалаврських робіт, що є важливим етапом у завершенні навчання за бакалаврською програмою.
Екзаменаційна комісія для проведення атестації випускників провела відкритий захист наданих кваліфікаційних бакалаврських робіт згідно з Наказом УДЛА від 14.01.2025 р. №29/о, у такому складі:
- Голова: ДЯЧКОВ Д.В. - директор навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій, професор кафедри менеджменту ім. I.A. Маркіної Полтавського державного аграрного університету; д.е.н., професор;
- Заступник голови: ЗАЛЕВСЬКИЙ А.В. - проректор УДЛА з навчальної, науково-методичної та виховної роботи, к.т.н., доцент;
- Члени комісії:
- - ПИСЬМЕННА М.С. - декан факультету авіаційного менеджменту, д.е.н., професор;
- - ПАНЧЕНКО В.А. - завідувач кафедри менеджменту авіаційної діяльності, д.е.н., професор;
- - МІРОШНИЧЕНКО І.С. - доцент кафедри менеджменту авіаційної діяльності, к.е.н.;
- Секретар комісії: СТОЛЯРЧУК Н.В. - старший викладач кафедри менеджменту авіаційної діяльності
Захист відбувався в атмосфері професійності та доброзичливості. Здобувачі продемонстрували глибокі знання, належний рівень фахової підготовки, актуальність обраних тем і здатність чітко презентувати результати власних досліджень, аргументовано відповідати на запитання комісії. Презентації випускників висвітлили сучасні виклики та напрями розвитку менеджменту, підтвердивши їх здатність аналізувати реальні проблеми бізнес-середовища.
Вітаємо випускників із визначною подією — захистом кваліфікаційних робіт! Нехай це досягнення стане лише початком великого професійного шляху, наповненого цікавими проєктами, гідними викликами та великими перемогами!
Кафедра менеджменту
авіаційної діяльності
Української державної льотної академії
У період з 4 по 7 червня 2025 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбувся ІІ тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за окремими спеціальностями, що проходив під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО та за підтримки Міністерства освіти і науки України.
Під керівництвом д.н. з держ. управ., д.е.н., професора Панченка Володимира Анатолійовича, здобувачка другого курсу магістратури групи 401М Полонська Вероніка здобула диплом ІІ ступеня за наукову роботу «Трансформація бізнес-моделей авіакомпаній в умовах глобальних викликів: пандемія, війна, економічна турбулентність». Її науковий керівник був відзначений Почесною грамотою за високий рівень наукового супроводу та підготовку переможця конкурсу.
Загалом кафедру менеджменту авіаційної діяльності Української державної льотної академії на конкурсі гідно представили магістранти спеціальності 073 «Менеджмент», які підготували актуальні дослідження з тематики сучасного управління:
- «Модель цифрового менеджменту для сучасних підприємств» – Артеменко М.С. (науковий керівник – д.е.н., професор Живко З.Б.);
- «Трансформація бізнес-моделей авіакомпаній в умовах глобальних викликів» – Полонська В.В. (науковий керівник – д.е.н., професор Панченко В.А.);
- «Трансформація економічної освіти в умовах штучного інтелекту» – Волков М.О. (науковий керівник – д.е.н., професор Панченко В.А.);
- «Роль сучасних технологій у формуванні управлінських навичок під час дистанційного навчання» – Колпак М.С. (науковий керівник – д.е.н., професор Панченко В.А.).
Здобувач вищої освіти навчальної групи 434 Сажіна Аліна Василівна успішно завершила курс «Підприємництво: Хто ваш клієнт?» Sloan School of Management, Massachusetts Institute of Technology (MIT), Cambridge, USA, на платформі онлайн-освіти Prometheus.
Цей курс є адаптованим перекладом українською мовою оригінального курсу «Entrepreneurship 101: Who is your customer?», створеного викладачами MIT — Біллом Олетом та Ердіном Бешимовим.
Білл Олет — керівник Martin Trust Center, програми підприємництва Массачусетського технологічного інституту, який у 2019 році був нагороджений премією Deshpande Foundation за внесок у розвиток інновацій та підприємництва, а у 2021 році був визнаний Асоціацією малого бізнесу та підприємництва США (USASBE) викладачем року у галузі підприємництва.
Ердін Бешимов — викладач Массачусетського технологічного інституту, старший директор MIT Open Learning, засновник освітньої програми MIT Bootcamps, що об'єднує підприємців з усього світу та навчає інноваційному розвитку.
Висловлюємо щиру подяку викладачам Біллу Олету та Ердіну Бешимову зі Sloan School of Management, Massachusetts Institute of Technology (MIT), Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, а також ТОВ «Бюро цифрової освіти Прометеус», за можливість долучитися до результатів передових досліджень стартап-компаній Massachusetts Institute of Technology (MIT).
Кафедра менеджменту
авіаційної діяльності
Української державної льотної академії
Підвищення кваліфікації
науково-педагогічних працівників
20.01.2025 - 21.02.2025 року
Навчальний курс “Інноваційне підприємництво та стартапи в ЄС”
30 січня 2025 року
Міжнародна науково-практична конференція "Сучасна парадигма економічної безпеки: інноваційні механізми імплементації"
28 січня 2025 року
Колективна монографія "Глобальний світ: виклики сьогодення"
Науково-практична конференція "Трансформація світу: минуле, сьогодення, майбутнє"
30 листопада 2024 року
Тренінг "Економічна безпека ЕС"
10 квітня 2025 року
X Міжнародна науково-практична конференція «Сталий розвиток аграрної сфери: інженерно-економічне забезпечення»
23 жовтня 2024 року
IX Міжнародна науково-практична конференція «Сталий розвиток аграрної сфери: інженерно-економічне забезпечення»
17 жовтня 2024 року
V Міжнародна науково-практична конференція «Управління та адміністрування в умовах протидії гібридним загрозам національній безпеці»
Воркшоп «Стійкість як фундамент протидії гібридним загрозам»
24.03.2025 - 11.04.2025 року
Навчальний курс “Свобода вираження поглядів та свобода медіа у демократичному суспільстві: стандарти Європейського Союзу”
10.04.2025 року
Навчальний курс “Розроблення професійних стандартів”
22-23.05.2025 року
ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція “Цифрова гуманістика: Інформаційні технології та інформаційне моделювання на сучасному етапі розвитку суспільства”
19.11.2024 року
Науково-практична конференція “Сучасні тенденції соціально-гуманітарного розвитку суспільства”
25.04.2025 року
Науково-практична конференція з міжнародною участю “Медико-психологічні, екологічні та соціально-економічні наслідки Чорнобильської катастрофи”
10-11.04.2025 року
Міжнародна науково-практична конференція “Освітні і культурно-мистецькі практики в контексті інтеграції Україні у міжнародний науково-інноваційний простір в умовах воєнного часу”
22.10.2024 року
Навчальний курс “Форми та методи дистанційного навчання”
27.09.2024 року
ІІ Міжнародна науково-практична конференція “Стратегічний менеджмент агропродовольчої сфери в умовах глобалізації економіки: безпека, інновації, лідерство ”
14.09.2024 року
І Міжнародна науково-практична конференція “Перспективи розвитку індустрії туризму і гостинності в Україні та світі”
28.10.2024 року
Міжнародна науково-практична конференція “Цифрова трансформація освіти: теоретико-методичні засади”
24-25.10.2024 року
Всеукраїнська конференція “Слобожанські наукові читання: соціально-економічні та гуманітарно-правові вимірі”
14.09.2024 року
Навчальний курс “Критичне мислення для освітян”
11.04-17.06.2024 року
Навчальний курс “Сприяння громадянській освіті впродовж життя”
16-17.05.2024 року
Міжнародна наукова конференція “Наукові горизонти XXI століття: мультидисциплінарні дослідження”