4 липня 2025 року в стінах Української державної льотної академії відбулася особлива та зворушлива подія — урочисте вручення дипломів бакалаврам спеціальності 073 "Менеджмент" за такими освітньо-професійними програмами:

  • Менеджмент міжнародних авіаційних перевезень
  • Менеджмент туристичної індустрії
  • Інформаційний та проєктний менеджмент

Цей день — результат багаторічної праці, наполегливого навчання та особистого зростання здобувачів вищої освіти. Наші випускники опанували не лише фахові знання та практичні навички, а й сформували лідерське мислення та готовність до викликів сучасного світу.

Випускники факультету авіаційного менеджменту — це надія й майбутнє авіаційної, туристичної та управлінської галузей. Попереду — професійна реалізація, важливі рішення, нові звершення та розвиток в умовах глобальних змін.

Від усього серця бажаємо вам натхнення, впевненості у власних силах та безмежних можливостей. Нехай ваш професійний шлях буде високим, стрімким і безтурбулентним!

З найкращими побажаннями,
Колектив кафедри
менеджменту авіаційної діяльності
Української державної льотної академії

23-26 червня 2025 року відбувся захист кваліфікаційних бакалаврських робіт, що є важливим етапом у завершенні навчання за бакалаврською програмою.

Екзаменаційна комісія для проведення атестації випускників провела відкритий захист наданих кваліфікаційних бакалаврських робіт згідно з Наказом УДЛА від 14.01.2025 р. №29/о, у такому складі:

  1. Голова: ДЯЧКОВ Д.В. - директор навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій, професор кафедри менеджменту ім. I.A. Маркіної Полтавського державного аграрного університету; д.е.н., професор;
  2. Заступник голови: ЗАЛЕВСЬКИЙ А.В. - проректор УДЛА з навчальної, науково-методичної та виховної роботи, к.т.н., доцент;
  3. Члени комісії:
    • -  ПИСЬМЕННА М.С. - декан факультету авіаційного менеджменту, д.е.н., професор;
    • -  ПАНЧЕНКО В.А. - завідувач кафедри менеджменту авіаційної діяльності, д.е.н., професор;
    • -  МІРОШНИЧЕНКО І.С. - доцент кафедри менеджменту авіаційної діяльності, к.е.н.;
  4. Секретар комісії: СТОЛЯРЧУК Н.В. - старший викладач кафедри менеджменту авіаційної діяльності

Захист відбувався в атмосфері професійності та доброзичливості. Здобувачі продемонстрували глибокі знання, належний рівень фахової підготовки, актуальність обраних тем і здатність чітко презентувати результати власних досліджень, аргументовано відповідати на запитання комісії. Презентації випускників висвітлили сучасні виклики та напрями розвитку менеджменту, підтвердивши їх здатність аналізувати реальні проблеми бізнес-середовища.

Вітаємо випускників із визначною подією — захистом кваліфікаційних робіт! Нехай це досягнення стане лише початком великого професійного шляху, наповненого цікавими проєктами, гідними викликами та великими перемогами!

Кафедра менеджменту
авіаційної діяльності
Української державної льотної академії

У період з 4 по 7 червня 2025 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбувся ІІ тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за окремими спеціальностями, що проходив під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО та за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Під керівництвом д.н. з держ. управ., д.е.н., професора Панченка Володимира Анатолійовича, здобувачка другого курсу магістратури групи 401М Полонська Вероніка здобула диплом ІІ ступеня за наукову роботу «Трансформація бізнес-моделей авіакомпаній в умовах глобальних викликів: пандемія, війна, економічна турбулентність». Її науковий керівник був відзначений Почесною грамотою за високий рівень наукового супроводу та підготовку переможця конкурсу.

Загалом кафедру менеджменту авіаційної діяльності Української державної льотної академії на конкурсі гідно представили магістранти спеціальності 073 «Менеджмент», які підготували актуальні дослідження з тематики сучасного управління:

  • «Модель цифрового менеджменту для сучасних підприємств» – Артеменко М.С. (науковий керівник – д.е.н., професор Живко З.Б.);
  • «Трансформація бізнес-моделей авіакомпаній в умовах глобальних викликів» – Полонська В.В. (науковий керівник – д.е.н., професор Панченко В.А.);
  • «Трансформація економічної освіти в умовах штучного інтелекту» – Волков М.О. (науковий керівник – д.е.н., професор Панченко В.А.);
  • «Роль сучасних технологій у формуванні управлінських навичок під час дистанційного навчання» – Колпак М.С. (науковий керівник – д.е.н., професор Панченко В.А.).

Здобувач вищої освіти навчальної групи 434 Сажіна Аліна Василівна успішно завершила курс «Підприємництво: Хто ваш клієнт?» Sloan School of Management, Massachusetts Institute of Technology (MIT), Cambridge, USA, на платформі онлайн-освіти Prometheus.

Цей курс є адаптованим перекладом українською мовою оригінального курсу «Entrepreneurship 101: Who is your customer?», створеного викладачами MIT — Біллом Олетом та Ердіном Бешимовим.

Білл Олет — керівник Martin Trust Center, програми підприємництва Массачусетського технологічного інституту, який у 2019 році був нагороджений премією Deshpande Foundation за внесок у розвиток інновацій та підприємництва, а у 2021 році був визнаний Асоціацією малого бізнесу та підприємництва США (USASBE) викладачем року у галузі підприємництва.

Ердін Бешимов — викладач Массачусетського технологічного інституту, старший директор MIT Open Learning, засновник освітньої програми MIT Bootcamps, що об'єднує підприємців з усього світу та навчає інноваційному розвитку.

Висловлюємо щиру подяку викладачам Біллу Олету та Ердіну Бешимову зі Sloan School of Management, Massachusetts Institute of Technology (MIT), Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, а також ТОВ «Бюро цифрової освіти Прометеус», за можливість долучитися до результатів передових досліджень стартап-компаній Massachusetts Institute of Technology (MIT).

Кафедра менеджменту
авіаційної діяльності
Української державної льотної академії

Підвищення кваліфікації
науково-педагогічних працівників

20.01.2025 - 21.02.2025 року
Навчальний курс “Інноваційне підприємництво та стартапи в ЄС”

30 січня 2025 року
Міжнародна науково-практична конференція "Сучасна парадигма економічної безпеки: інноваційні механізми імплементації"

НАКАЗ № 274/о в.о. ректора Української державної льотної академії від 12.03.2025 р. "Про зарахування підвищення кваліфікації"


28 січня 2025 року
Колективна монографія "Глобальний світ: виклики сьогодення"
Науково-практична конференція "Трансформація світу: минуле, сьогодення, майбутнє"

НАКАЗ № 198/о в.о. ректора Української державної льотної академії від 17.02.2025 р. "Про зарахування підвищення кваліфікації"


30 листопада 2024 року
Тренінг "Економічна безпека ЕС"

НАКАЗ № 32/о в.о. ректора Української державної льотної академії від 14.01.2025 р. "Про зарахування підвищення кваліфікації"

10 квітня 2025 року
X Міжнародна науково-практична конференція «Сталий розвиток аграрної сфери: інженерно-економічне забезпечення»

НАКАЗ № 447/о в.о. ректора Української державної льотної академії від 12.05.2025 р. "Про зарахування підвищення кваліфікації"


23 жовтня 2024 року
IX Міжнародна науково-практична конференція «Сталий розвиток аграрної сфери: інженерно-економічне забезпечення»

НАКАЗ № 63/о в.о. ректора Української державної льотної академії від 05.12.2024 р. "Про зарахування підвищення кваліфікації"


17 жовтня 2024 року
V Міжнародна науково-практична конференція «Управління та адміністрування в умовах протидії гібридним загрозам національній безпеці»
Воркшоп «Стійкість як фундамент протидії гібридним загрозам»

НАКАЗ № 63/о в.о. ректора Української державної льотної академії від 05.12.2024 р. "Про зарахування підвищення кваліфікації"

22-23.05.2025 року
ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція “Цифрова гуманістика: Інформаційні технології та інформаційне моделювання на сучасному етапі розвитку суспільства”

19.11.2024 року
Науково-практична конференція “Сучасні тенденції соціально-гуманітарного розвитку суспільства”

НАКАЗ № 550/о в.о. ректора Української державної льотної академії від 13.06.2025 р. "Про зарахування підвищення кваліфікації"


25.04.2025 року
Науково-практична конференція з міжнародною участю “Медико-психологічні, екологічні та соціально-економічні наслідки Чорнобильської катастрофи”

НАКАЗ № 532/о в.о. ректора Української державної льотної академії від 05.06.2025 р. "Про зарахування підвищення кваліфікації"


10-11.04.2025 року
Міжнародна науково-практична конференція “Освітні і культурно-мистецькі практики в контексті інтеграції Україні у міжнародний науково-інноваційний простір в умовах воєнного часу”

НАКАЗ № 488/о в.о. ректора Української державної льотної академії від 21.05.2025 р. "Про зарахування підвищення кваліфікації"


22.10.2024 року
Навчальний курс “Форми та методи дистанційного навчання”

27.09.2024 року
ІІ Міжнародна науково-практична конференція “Стратегічний менеджмент агропродовольчої сфери в умовах глобалізації економіки: безпека, інновації, лідерство ”

14.09.2024 року
І Міжнародна науково-практична конференція “Перспективи розвитку індустрії туризму і гостинності в Україні та світі”

НАКАЗ № 62/о в.о. ректора Української державної льотної академії від 05.12.2024 р. "Про зарахування підвищення кваліфікації"

Підготовче відділення Української державної льотної академії — це перший крок до здобуття якісної авіаційної освіти в Україні.

Воно створене спеціально для іноземних студентів, які бажають вступити до академії на інженерно-технічні спеціальності. Навчання на підготовчому відділенні допоможе оволодіти українською мовою, адаптуватися до освітньої системи України та отримати необхідні знання для подальшого навчання.


 Програма навчання включає:

  • Українську мову (інтенсивний курс)
  • Математику
  • Фізику
  • Інформатику
  • Основи технічної термінології
  • Вступ до авіації та основи авіаційної безпеки

 Тривалість навчання:

10 місяців. Набір протягом року.


 Для кого:

Іноземні громадяни, які потребують мовної підготовки для вступу на бакалаврат або магістратуру.


 Після завершення:

Випускники підготовчого відділення отримують свідоцтво державного зразка та можуть продовжити навчання за основними освітніми програмами Української державної льотної академії.


 Як вступити:

Надішліть заявку онлайн на електронну адресу академії: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Заповніть заяву для оформлення електронного запрошення до закладу освіти за цим посиланням: (Інструкція).

Оформіть візу та прибудьте в Україну.


 Перелік документів для вступу:

  1. заява про вступ (у відсканованому вигляді у випадку надсилання електронною поштою);
  2. заява на згоду та обробку персональних даних;
  3. документ про освіту  (необхідно проставити апостиль у міністерстві освіти тієї країни, у якій видано документ)
  4. документ (оригінал та його копію з перекладом українською мовою, переклад нотаріально засвідчений) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ  у разі особистого подання;
    фото оригіналу та фото його копії з перекладом українською мовою, переклад нотаріально засвідчений – у випадку надсилання електронною поштою. У разі зарахування необхідно надіслати оригінал та копію документу.
  5. додаток (оригінал та його копію з перекладом українською мовою, переклад нотаріально засвідчений) до документа про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ  у разі особистого подання;
    фото оригіналу та фото його копії з перекладом українською мовою, переклад нотаріально засвідчений – у випадку надсилання електронною поштою. У разі зарахування необхідно надіслати оригінал та копію документу.
  6. оригінал та копію паспортного документа іноземця або документа, що посвідчує особу без громадянства, з перекладом українською мовою .
    фото паспортного документа іноземця або документа, що посвідчує особу без громадянства.

Важливо!! Для документів з пп.2-3 необхідно пройти процедуру легалізації документів про освіту в країні їх видачі (апостиль), зробити переклад українською мовою та нотаріально засвідчити переклад).

Громадяни країн, з якими Україна має угоди про безвізовий режим (Грузія, Молдова, Вірменія, Азербайджан, Узбекистан), не потребують візи для в’їзду в Україну.

Проте при перетині державного кордону України вони повинні надати електронне запрошення на навчання як підтвердження мети свого в’їзду.

Для отримання візи типу D кандидат на навчання має подати до консульства України у своїй країні пакет документів відповідно до переліку, зазначеного на сайті Посольства. Обов’язковим документом у цьому переліку є електронне запрошення на навчання.

Запрошення видається Українською державною льотною академією після отримання документів, зазначених у переліку документів для вступу в УДЛА через електронний кабінет вступника в Єдиній міжвідомчій інформаційній системі України для іноземців та осіб без громадянства, які бажають навчатися у закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти України за посиланням https://apply.studyinukraine.gov.ua/home.